14.10.2019  Святковий благодійний ярмарок

За доброю традицією, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета у день Покрова Пресвятої Богородиці на території Покровського кафедрального собору Каховки відбувся благодійний ярмарок. Загальними зусиллями всіх небайдужих було зібрано понад 6 000 гривень; вже цими днями надано допомогу хлопчику та дівчині, які ведуть боротьбу із серйозними онкологічними хворобами.

Благодійний фонд «Лепта», який опікується ярмарком, сердечно дякує тим, хто взяв участь у ярмарку, та пожертвував свої вироби для благодійної мети. А було на ярмарку всього: солодощі, іграшки, прикраси, картини, сувеніри, книжки та журнали. І протягом свята учасники ярмарку відчували справжню радість від того, що долучилися до допомоги нужденним!