20.10.2019  Екскурсія

Чудового, сонячного і світлого недільного дня Миколаїв зустрічав дітлахів — вихованців недільної школи при Покровському кафедральному соборі Каховки та групу учнів старшого класу недільної школи. Поїздка відбулася завдяки благословенню та допомозі архієпископа Філарета та зусиллями благодійного фонду «Лепта». Для дітлахів відвідання Миколаєва — нагорода за участь у благодійних концертах та волонтерство на благодійних заходах.

Звичайно, перед початком подорожі всі її учасники помолилися за Божественною Літургією та відвідали черговий урок у недільній школі. А потім всі вирушили до Миколаєва, де відвідали музей суднобудування та флоту, головну площу міста та водно-спортивний комплекс.

В музеї діти дізналися про історію суднобудування, починаючі від перших вітрильників, пароплавів, і до сучасних авіаносців, китобійних баз, крейсерів, криголамів тощо, які в різний час будувалися в Миколаїві. Цікаво було доторкнутися до історії міста-верфі!

Після екскурсії всі попрямували до центральної площі міста, оглянули набережну та бульвар адмірала Макарова. А насамкінець діти отримали масу радісних емоцій у водно-спортивному комплексі.