01.11.2019  Річниця визволення від ворогів

У 1943-му році 2 листопада території нинішньої Нової Каховки було звільнено від фашистських загарбників. А 75 років тому була звільнена від ворогів уся українська земля. З нагоди цих двох подій у Новій Каховці відбулися особливі пам’ятні заходи. Громада зібралася у міському Парку Слави коло могил останків визволителів Херсонщини.

До присутніх звернулися міський голова Володимир Коваленко, учасник визволення України полковник у відставці Степан Міненко, голова Молодіжної ради при місткому голові Анастасія Жила. Хор ветеранів Міського палацу культури під керівництвом Світлани Ричкової виконав пісню про війну.

З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета участь у мітингу взяв клірик Андріївського кафедрального собору архімандрит Іларіон (Воскобойников). Він також звернувся до присутніх зі словом повчання.

До пам’ятного знаку та могил було покладено квіти та вінки.