08.11.2019  Встановлено купол на Казанському храмі

Пам’ять великомученика Димитрія Солунського цьогоріч виявилася для парафіян Казанського храму особливо святковою, адже цього дня будований Казанський храм було увінчано куполом і хрестом (нагадаємо, чин освячення хреста Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет здійснив 24 жовтня цього року). Потужний кран із майже 40-метровою стрілою для відповідальної роботи було надано будівельною компанією «Олеся» (керівник — Валерій Сєров).

Кранівник Валерій Тунєв звершив важливий момент будівництва впевнено і плавно, просто ювелірно. Бог дав теплу і затишну погоду, не було вітру. Настоятель храму протоієрей Василій Бабич разом зі своїми братами Іваном та Анатолієм брав безпосередню участь у встановленні куполу і хреста. Минуло кілька годин, і хрест увінчав купол, як видимий символ спасіння і перемоги над смертю.

Отець Василій розповідає, що купольний хрест виготовлено за допомоги родини Тараненків із Лубен, що на Полтавщині. Протоієрей Василій від імені всієї громади дякує за підтримку і сприяння міському голові Таврійська Миколі Різаку, керівнику Новокаховської електромережної організації Владлену Маховському, керівнику будівельної компанії «Олеся» Валерію Сєрову, головному інженеру вагонного депо Андрію Мовчану, керівнику підприємства Каховське рефрижераторне відділення філії РВК ПАТ «Укрзалізниця» Сергію Горошку. А ще — велике Спасибі всім тим, хто підтримував важливу справу молитвою!

За матеріалами офіційного сайту Таврійська: http://tavriysk.ks.ua/new/967-na-kazanskij-khram-vstanovili-kupol