24.04.2022  Нічне Великоднє богослужіння

Великодньої ночі в Андріївському кафедральному соборі відбулися урочисті Великодні богослужіння. Пізно ввечері було звершено полунощницю Великої Суботи. А рівно опівночі відбувся Хресний хід, після якого митрополит Філарет виголосив славословіє Святій Тройці і урочистим співом «Христос Воскресе із мертвих» розпочалася пасхальна заутреня. Після заутрені відбулася Божественна Літургія, за якою багато богомольців причастилися Святих Христових Таїн. Святе Євангеліє читалося, за традицією, церковнослов’янською, українською, російською, грецькою та латинською мовами. Після Євангелія архіпастир виголосив Пасхальне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Також владика Філарет звернувся до пастви з проповіддю. Була піднесена молитва за мир в Україні. По завершенні Літургії Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив молитви на благословення артоса і пасхальних страв.