25.04.2022  Літургія Світлого Понеділка

У Світлий Понеділок Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Покровському кафедральному соборі Каховки. Архіпастирю співслужили клірики міста. На малому вході Владика удостоїв права носіння наперсного хреста клірика Христоріздвяного храму Каховки священика Михаїла Бойка. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, клірик Покровського кафедрального собору протоієрей Владислав Лоза був нагороджений митрою. Була піднесена молитва за мир в Україні. По завершенні богослужіння присутніх привітали вихованці недільної школи при соборі. Митрополит Філарет подякував наймолодшим парафіянам і вручив їм подарунки, а потім христосувався з парафіянами.