27.05.2022  Літургія перед початком Зібрання УПЦ

У день початку роботи Зібрання представників єпископату, духовенства, чернецтва та мирян Української Православної Церкви в Києві, Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Іверському храмі Андріївського кафедрального собору. Владиці співслужили клірики єпархії.

На малому вході Його Високопреосвященство, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, возвів у сан архімандрита ігумена Філарета (Хомуху). Також цього дня архіпастир нагородив, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, протоієрея Миколая Куліша хрестом із прикрасами.

Через погану якість інтернет-зв’язку представники Новокаховської єпархії не змогли взяти участь у роботі Зібрання за допомогою засобів дистанційного зв’язку.