28.05.2022  Всенощна

Напередодні Неділі 6-ої після Великодня, про сліпого, Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет очолив служіння Всенощної в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки. Владиці співслужили соборні клірики.

Архіпастир читав Євангеліє на утрені, після чого звернувся до пастви зі словом. Його Високопреосвященство розповів про підсумки церковних подій, що сталися в Києві 27 травня 2022 року. Владика звернув увагу присутніх на відверто нехристиянську поведінку людей, які не тільки не були присутні на соборі, але й не знайомі з текстами його рішень, але вже почали розповсюджувати панічні настрої щодо нібито «розколу», «зради» та «відступництва» серед єпископату та духовенства. Митрополит Філарет окреслив істинну картину того, що відбувалося в Києві та закликав жити християнським життям для запобігання страхам та неспокою.

Владика помазував богомольців освяченим єлеєм, очолив Велике славослов’я, а після відпусту благословляв парафіян.