07.06.2022  Літургія у старця-духівника

У день третього знайдення глави Іоанна Предтечі та пам’яті святителя Інокентія Херсонського Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Князе-Григорівці.

За богослужінням молився і причащався Святих Христових Таїн духівник єпархії, почесний настоятель Різдво-Богородичного храму протоієрей Миколай Протасевич.

Разім зі старцем молилися протоієрей Сергій Сливенко та протоієрей Миколай Куліш, ключар Андріївського кафедрального собору архідиякон Димитрій Ракоча, духовні чада та рідні отця Миколая.

Після відпусту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Філарет вручив протоієрею Миколаю Протасевичу Орден апостола Іоанна Богослова І ступеня. Цієї дуже високої нагороди отець Миколай удостоєний за старанне служіння Святій Христовій Церкві та з нагоди 30-річчя священицької хіротонії.

Присутні тепло вітали отця-духівника з нагородою.