10.06.2022  Поховання парафіянки

Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив поховання парафіянки та трудівниці Андріївського кафедрального собору Світлани Миколаївні Бєлової, яка відійшла до Господа ввечері 8 червня після тривалої хвороби. Серед фізичної немочі раба Божа Світлана не втрачала віри, часто приступала до причастя Святих Христових Таїн.
Останні молитви над тілом спочилої пролунали в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки. Владиці співслужили архімандрити Іларіон та Філарет, співав хор кафедрального храму. Після виголошення «Вічної пам’яті» архіпастир звернувся до присутніх зі словом. Митрополит Філарет разом із духовенством провів тіло спочилою до місця поховання і звершив останню літію.