24.04.2011  Пасхальный утренник в центре семейного развития «Колибри»
Великдень всіх нас на гостини просить
Такими словами розпочалось Великоднє свято в дитячому розвивальному центрі «Колібрік» міста Каховка. Саме у Велику неділю його маленькі вихованці разом із своїми рідними та керівником — психологом Альоною Алтуховою — зустрічали почесних гостей: Преосвященнішого Філарета, епіскопа Новокаховського та Генічеського та ключаря Свято-Покровського кафедрального собору протоієрея Миколая Бойка. Під урочисті пасхальні дзвони привітали всіх присутніх юні артисти ясла-садка «Джерельце», а знайома з дитинства казочка про Курочку Рябу у їхньому виконанні була незвичайною, творчою та музичною. Вірші, які прочитали для присутніх старші дівчата-школярки, розповіли про символи Пасхального свята. Та й самі маленькі «колібріки» розповіли, як вони готувалися до свята, розписуючи пасхальні яйця. Урочиста та водночас по-домашньому тепла атмосфера свята дала можливість відпочити дорослим і малюкам, відчути єдність до великої громади у такий великий день. А прості, але такі глибокі слова, сказані Преосвященнішим Філаретом, навернули до роздумів про величність свята і вічні людські цінності. Із вдячністю та освяченими кошиками малюки й дорослі залишали «Колібрік».
Ірина Сошникова