27.05.2011  «Музика рідного дому…»

Свято останнього дзвоника в Каховському будинку-інтернаті «Радість» зібрало багатьох гостей. Керівники міста, ветерани педагогічної праці, представники інших загальноосвітніх закладів міста. Серед запрошених — єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет та ключар Свято-Покровського храму Каховки протоієрей Миколай Бойко. Протягом свята вихованці показали свої високі досягнення у навчанні та художній творчості, а гімн інтернату «Музика рідного дому» співали разом усі присутні.
У слові, зверненому до учнів та педагогів владика Філарет розповів про найважливіше завдання кожної молодої людини — зберігати чистоту серця та очей, щоб якомога довше  залишатися дітьми.
У подарунок тим вихованцям, кому цього року виповнилося шістнадцять років, єпископ Філарет вручив святі ікони, а також хрестики, освячені ним перед початком заходу.