28.08.2011  У новий навчальний рік – з Божим благословенням

Напередодні початку нового навчального року декілька днів поспіль у православних храмах Каховки відбувалися традиційні молебні за учителів, учнів та студентів. Найбільш велелюдним стало недільне Богослужіння у свято Успіння Пресвятої Богородиці. Враження було таким, що святе Причастя прийняли майже всі присутні у Покровському кафедральному соборі, а по закінченні молебню кожен отримав особисте благословення від священників.

У напутньому слові протоієрея Миколая Бойка, крім побажань «примножувати свою мудрість во славу Божу та на користь державі й власному майбутньому», благочинний нагадав, що продовжує свою роботу Недільна школа при церкві, яка радо чекатиме своїх старих і нових учнів уже 11 вересня.

Фото Ірини СОШНІКОВОЇ