09.07.2013  ВІТАННЯ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ

9 липня, у день святкування Тихвінської ікони Божої Матері, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відзначив 47-річчя своєї архієрейської хіротонії.

Цього дня Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у соборному храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії.

Його Блаженству співслужили ієрархи Української Православної Церкви та духовенство Київської єпархії.

Під час малого входу Блаженніший Митрополит Володимир на увагу до церковних заслуг та з нагоди 1025-ї річниці Хрещення Русі возвів єпископа Сумського і Охтирського Євлогія у сан архієпископа. Також Архіпастир удостоїв настоятеля Свято-Георгіївського храму с. Селище Баришівського р-ну Київської обл. протоієрея Михаїла Макеєва правом носіння другого хреста з прикрасами.

За богослужінням Предстоятель висвятив у ієромонаха співробітника Київської Митрополії ієродиякона Антонія (Сергієвського).

Наприкінці богослужіння керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній від імені єпископату, духовенства та віруючих поздоровив Його Блаженство з черговою річницею архієрейської хіротонії.

Насамкінець, Блаженніший Владика привітав духовенство та мирян зі святом Тихвінської ікони Божої Матері.

Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет привітав Предстотеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира із 47-ю річницею архієрейської хіротонії. Від себе особисто і від усієї пастви владика Філарет побажав Його Блаженству всесильної допомоги Божої у Першосвятительскому служінні - на многая і благая літа.