12.01.2014  РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ

У найбільшому залі Нової Каховки — кінотеатрі «Юність» відбувся традиційний Різдвяний концерт, організований спільно Новокаховською єпархією та Новокаховським міським виконкомом.

У святі взяли участь церковні та світські колективи Нової Каховки, а також гості з Каховка та Херсона.

Відкрила концерт вокально-хореографічна композиція у виконанні зразкового ансамблю танцю «Сонечко» та тріо «Горлиця».

А після співу тропаря Різдва до присутніх із вітаннями звернулися натхненники та постійні учасники Різдвяних концертів — Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет та Новокаховський міський голова.

Наступні дві години концерту промайнули швидко.

Співи й танці, інструментальна музика та вокал, хори і солісти прославляли Народженого Спасителя світу.

Низку колядок та церковних піснеспівів представили архієрейські хор із Нової Каховки (регент І. С. Ракоча) та Каховки (регент Я. В. Левчик).

А справжньою кульмінацією свята став виступ фольк-гурту «Свічадо» Херсонського училища культури (керівник заслужений працівник культури України Михайло Варгун).

«Дивa існують, — сказав, піднімаючись на сцену для привітання гостей єпископ Філарет. — До останнього було невідомо, чи встигнуть артисти приїхати до нас на свято, але дав Бог, встигли! Ми дякуємо талановитим артистам і добрим віруючим людям, які так прекрасно вітали нас».

Слова владики потонули в оплесках, якими переповнений глядацький зал вітав виконавців із Херсона.

Наприкінці, після урочистого співу Різдвяних гімнів, єпископ Філарет піднявся на сцену, щоб подякувати організаторам, гостям і учасникам концерту.

Окремі слова подяки були сказані на адресу міського голови Володимира Коваленка та благодійного фонду «Нова Каховка»: їхніми зусиллями всі учасники концерту, а також діти із малозабезпечених родин, діти з особливими потребами, немічні та нужденні отримали подарунки до Різдва.