16.01.2014  «РІЗДВЯНІ ЗОРІ» НАД КАХОВКОЮ

У Каховці відбувся традиційний різдвяний дитячий фестиваль «Різдвяні зорі», організований благодійний фондом «Лепта» спільно з Новокаховською єпархією Української Православної Церкви та Каховською міською і районною владою.

На початку фінального концерту до глядачів звернувся Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, який привітав усіх із святами, що тривають, а також наголосив на великому значенні справжнього духовного розуміння смислу і значення Різдва Христового.

До присутніх завернулися представники районної та міської влади, а також і організатори та натхненники свята — подружжя Ігор та Світлана Бжезицькі.

А потім юні обдарування продемонстрували свої таланти, прославляючи Новонародженого Спасителя.

Всі учасники концертної програми отримали солодкі дарунки, придбані за сприяння міської та районної влади.