18.02.2014  Звернення до пастви

Дорогі браття й сестри!

Знову пролилася кров у столиці нашої держави. Після нетривкого перемир’я розпочалися справжні бойові дії. Гинуть люди, і ці смерті зводять нанівець всі красиві гасла, звідки б вони не походили. Знову не почутий голос Церкви, яка від початку конфлікту закликала до мирного вирішення всіх проблем.

Ми засуджуємо кровопролиття. Ми благаємо: ЗУПИНІТЬ КРОВОПРОЛИТТЯ! Спиніть хвилю насильства! Пам’ятайте про грізний суд Божий, який чекає на кожного, хто призвів до страшного лиха! Спиніться! Адже всі ми – люди, і людське достоїнство не залежить від наших політичних симпатій, партійної належності, місця народження тощо.

Прошу всіх вірних, незалежно від їхніх політичних переконань, у ці дні посилити молитви про примирення і припинення кровопролиття. Україна сьогодні може скотитися до прірви громадянської війни, і всі нині мають докласти зусиль для спасіння країни. І перше з таких зусиль – молитва і мир серед нас. Будемо просити Господа – Творця і Спасителя нашого – щоб Він указав нам шлях до спасіння, дав розум всім нам!

"Будьте однодумні, майте мир – і Бог любові та миру буде з вами" (2Кор. 13. 11).

Смиренний
+Філарет,