24.02.2014  Обрано місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри

Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви, у зв’язку із тяжким станом здоров’я Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, що унеможливлює виконання ним обов’язків Предстоятеля, на підставі Статуту про управління Української Православної Церкви було обрано Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри. Ним став Високопреосвященніший митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, один із найбільш авторитетних ієрархів нашої Церкви.

Благословенням Керуючого Новокаховською єпархією Української Православної Церкви Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, на підставі Розпорядження Київської Митрополії, визначено порядок поминовення Місцеблюстителя за богослужіннями:

1.На єктеніях після «о Господине и Отце нашем Блаженнейшем митрополите Владимире» додавати: «и о Господине, Высокопреосвященнейшем митрополите Онуфрии, Местоблюстителе Киевския Митрополичия кафедры», далі — звичайне поминовення Правлячого архієрея.

2. На Великому вході, після «Достойно єсть» та за многоліттям наприкінці богослужінь  після «Господина и Отца нашего Блаженнейшаго Владимира, Митрополита Киевского и всея Украины» додавати: «и Господина Высокопреосвященнейшаго Онуфрия, митрополита Черновицкаго и Буковинскаго, Местоблюстителя Киевския Митрополичия кафедры», далі — звичайне поминовення титулу та імені Правлячого архієрея.