21.04.2014  Пасхальні вітання і подарунки воїнам

У Великодні свята духовенство Новокаховської єпархії Української Православної Церкви з благословення Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета відвідало військові частини розташовані на території єпархії. Воїнам були передані паски та крашанки, продукти харчування; священики відправили молебні співи та освятили Великодні страви. Окрім цього, зібрані у передпасхальні дні кошти з благословення Його Преосвященства буде спрямовано на придбання для війська найнеобхіднішого у кожній військовій частині.
А керівник єпархіального відділу взаємодії зі Збройними Силами протоієрей Георгій Яковчук у Світлий понеділок відвідав вояків, які несуть службу в Мелітополі, а раніше перебували на території нашої єпархії. Отець Георгій передав воїнам благословення і вітання від Преосвященнішого єпископа Філарета, а також доставив у частину поживні подарунки. До придбання продуктів харчування, окрім єпархії, долучилися також благодійники із числа підприємців. Завдяки спільним зусиллям у воїнів був справжній Великодній обід.
Новокаховська єпархія Української Православної Церкви висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до заклику надати допомогу Війську, та просить і в подальшому не забувати наших захисників.