23.04.2014  Владика взяв участь у роботі круглого столу з питань імунопрофілактики

Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет узяв участь у роботі круглого столу, присвяченого питанням імунопрофілактики, який відбувся у Херсонському управлінні Держсанепідслужби України. Роботу зустрічі відкрив в.о. начальника Головного управління Держсанепідслужба в Херсонській області Анатолій Кирилович Слабчак. Виступили спеціалісти у різних галузях: в.о. директора Херсонського обласного лабораторного центру ДСЕСУ А. А. Коваль, головний спеціаліст сектору організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду ГУ ДСЕСУ Н. В. Єрємєєва, головні спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ХОДА за спеціальностями: «Педіатрія» — Т. Є. Карчевич та «Дитяча імунологія» — Н. І. Василенко. Владика взяв участь у дискусії та розкрив перед присутніми погляд Церкви на складні питання імунізації.