16.05.2014  Ювілей інституту

На запрошення керівництва ВУЗу Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет відвідав урочистості з нагоди п’ятнадцятиріччя Новокаховського гуманітарного інституту університету «Україна». На святковому заході, який відбувся в кінотеатрі «Юність» були присутні засновник університету «Україна» Петро Таланчук, ректор Новокаховського гуманітарного інституту Георгій Севрюков, Новокаховський міський голова Володимир Коваленко, очільники вищих навчальних закладів Херсонщини, викладачі, студенти та численні гості.

Керуючий Новокаховською єпархією у своєму слові вітання побажав Інституту творчого довголіття, нагадавши, що наукова школа та педагогічна система формуються сторіччями. Водночас владика зазначив, що найважливішим моментом є, щоб випускник інституту, отримавши спеціальність, мав би змогу достойно носити звання людини. «Коли людина, будучи висококваліфікованою і освіченою, залишається негідником і злочинцем, це катастрофа, — сказав архіпастир. — Сьогодні нам потрібні благочестиві спеціалісти та високоморальні інтелектуали, які тільки й зможуть зробити все для гідного життя і нинішнього, і прийдешнього поколінь».