05.06.2014  Науково-практична конференція

Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет відвідав Національний університет «Острозька Академія». Владика був присутній на випуску магістрів на спеціалістів, який відбувся на подвір’ї Академії.

Потім архіпастир відвідав відкриття науково-практичної конференції, присвяченої питанням морально-етичного виховання дітей та молоді.

Владика звернувся до організаторів, учасників та гостей зі словами вітання, а також виклав позицію Української Православної Церкви щодо потреби запровадження курсів морально-етичного спрямування в обов’язкову частину програми загальноосвітніх шкіл. Його Преосвященство також був присутній на пленарному засіданні конференції.

Наприкінці на база НУ «Острозька Академія» відбулося виїзне засідання Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України.